Izsludināta pieteikšanās LPR organizētā diennakts nometnē jauniešiem “Solis biznesā”

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina Latgalē dzīvojošus 16 līdz 18 gadus vecus jauniešus pieteikties motivējošā diennakts nometnē uzņēmējdarbības spēju attīstīšanai!

Tā būs aizraujoša nometne 5 dienu garumā – no 01.08.2022 līdz 05.08.2022 – ar dzīvošanu Preiļos, bet ar aktivitātēm dažādās Latgales vietās!

Dalībniekus sagaida:

  • biznesa ideju veidošanas un attīstīšanas darbnīcas par uzņēmējdarbības un sociālo tīklu menedžmentu, komunikāciju un tēla veidošanas prasmēm;
  • iedvesmojoši uzņēmēju stāsti;
  • tikšanās ar Latgales uzņēmējiem;
  • saliedējošas un piedzīvojumiem pilnas aktivitātes.

Nometnē tiks nodrošināta ēdināšana 5 reizes dienā. Pirmajā un pēdējā dienā – 2 ēdienreizes dienā.

Pieteikšanās notiek līdz 18.07.2022., aizpildot anketu ej.uz/SolisBiznesa_reg

20.07.2022 tiks paziņoti rezultāti par iekļaušanu plānotās nometnes dalībnieku sastāvā: pamatsastāvā vai rezerves sastāvā. Dalībnieki, kuri būs reģistrējušies virs 12 personu skaita, tiks iekļauti rezerves sastāvā un iespēja piedalīties nometnē būs tad, ja kāds dalībnieks no pamatsastāva atteiksies vai kādu iemeslu dēļ nevarēs piedalīties nometnē.

Dalība nometnē ir bez maksas, izdevumi tiek segti no LPR Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu Latgales plānošanas reģionā”.

Provizoriskā programma pieejama šeit.

Svarīgi!

01.08.2022 plkst. 11.00 uz nometni dalībniekiem jāierodas kopā ar savu likumisko pārstāvi (vecāku) uz organizatorisko sapulci nometnes dokumentācijas noformēšanai, līdzi ņemot personas apliecinošus dokumentus. Ja dalībnieks sasniedzis pilngadību, tad dokumentus varēs parakstīt pats.

Nometne notiks: Preiļos, Sporta ielā 1, RTRIT (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienība) telpās.

05.08.2022 plkst. 16.00 nometnes dalībnieku vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem būs jāierodas Daugavpils pilsētā uz noslēguma sanāksmi (vieta tiks precizēta), jo pēdējā nometnes dienā dalībnieki dosies uz Daugavpili.

Nometne tiek rīkota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai! 
#EEANorwayGrantsLatvia

Mudīte Kiseļova
Latgales plānošanas reģions

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook